Ota yhteyttä

Voitte olla meihin suoraan yhteydessä puhelimitse tai sähköpostitse – asiantuntijamme auttavat sinua mielellään.

Asiantuntijamme

Katariina Tuomela

Legal Talent Consultant, Toimitusjohtaja, Osakas

040 5765 709

katariina.tuomela@paragraaffi.fi

Anna Helistö

Legal Talent Consultant

050 5522 366

anna.helisto@paragraaffi.fi

Erica Holmlund

Legal Talent Consultant

050 5766 752

erica.holmlund@paragraaffi.fi

Emmi Piirainen

Legal Talent Consultant

050 471 5599

emmi.piirainen@paragraaffi.fi

Sanna Noki

Legal Talent Consultant

050 5566 570

sanna.noki@paragraaffi.fi

Nina Geitlin

Marketing Manager, Osakas, Ilmoituspalvelut

045 1633 022

nina.geitlin@paragraaffi.fi

Juulia Virtanen

Marketing Assistant

juulia.virtanen@paragraaffi.fi

Jane Partinen

Administrative Assistant

050 5522 356

jane.partinen@paragraaffi.fi

Julia Sinivuori

Consultant Trainee

050 5506 992

julia.sinivuori@paragraaffi.fi

Oona Säyriö

Consultant Trainee

050 516 8587

oona.sayrio@paragraaffi.fi